KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7897411
nr 789 7411
Blandteknik
Inga Wennerström, marknad i Norrtälje, signerad, motivets mått, : 51x73
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 november 2012
kl 17:01:22
2/11 16:25:59
100 kr
5/11 13:18:54